Remove this ad

kokkines

Παλιά καραβάνα

#21 [url]

Sep 25 09 8:17 AM

Και για του λόγου το αληθές...

Ιερό και μέκκα ...

Quote    Reply   
Remove this ad

kokkines

Παλιά καραβάνα

#23 [url]

Oct 16 09 6:20 PM

Ανεπίτρεπτο!
Ο 5ος κύκλος είναι 12 επεισόδια και 8 έχει ο 6ος που είναι και ο τελευταίος.
Θα αγγαρέψω την αγάπη μου να σου τα γράψει, τα έχω στον σκληρό μου.

Ιερό και μέκκα ...

Quote    Reply   

risko

Τίποτα δεν πέφτει κάτω

#24 [url]

Oct 16 09 10:22 PM

Καλέ τα έχω. Σε δυο διβιντι, αλλά δεν αξιώθηκα ακόμα.
Το έχω ρίξει σε κάτι CSI, Stargate Universe, Sanctuary κουλουπου.
Το δε Stargate το έχω δει σε όλες τις παραλλαγές και τώρα κτύπησα την τελευταία του.

Quote    Reply   

kokkines

Παλιά καραβάνα

#25 [url]

Oct 17 09 11:17 AM

Και πως αντέχεις να μην έχεις δει το τέλος;
Όταν το δεις πες μας που κατέληξες, υπάρχουν διάφορες απόψεις.

Ιερό και μέκκα ...

Quote    Reply   

llesly007

Στα μπουσουλίσματα

#26 [url]

Oct 17 09 4:09 PM

Αν και προτιμώ Ευρωπαικές σειρές όπως το Bad Girls, το Hombres de Paco κλπ. ψηφίζω και εγώ Shane δαγκωτό!  

Hasta la victoria siempre

Quote    Reply   

risko

Τίποτα δεν πέφτει κάτω

#27 [url]

Oct 17 09 10:44 PM

Μόλις τελείωσα τον 5ο κύκλο.
Τον βρήκα λίγο βαρετό γιατί ασχολείται με το σενάριο και την λεσβιακή ταινία που κάνει η Τζένη (δεν αναφέρομαι, βέβαια, στην Καρέζη devil)

Κορυφαίο εκεί που έκαναν την παρωδία των Αγγέλων του Τσάρλι (στο 3ο επεισόδιο αν θυμάμαι καλά).

Μου μένει ο 6ος κύκλος και πάπαλα.

Θα ψάξω και το Bad Girls τώρα που το ανέφερε η .

Quote    Reply   

llesly007

Στα μπουσουλίσματα

#28 [url]

Oct 23 09 5:21 PM

Η αλήθεια είναι ότι κάτι μου θύμιζε στα λίγα επεισόδια που είδα πέρυσι.Ο λόγος για την ελληνική σειρά του MEGA 'LAPD : Λεκανοπέδιο Αττικής'. Τώρα που άρχισαν τα νέα επεισόδια το έψαξα και βρήκα ότι είναι όντως η μεταφορά της Ισπανικής σειράς 'Los Hombres de Paco' που χτυπά 40-50% τηλεθέαση στην Ισπανία με κεντρική ερωτική ιστορία αυτή της Pepa και της Silvia!!!! Είμαι περίεργη να δω αν οι δικοί μας στο δεύτερο κύκλο θα 'τολμήσουν' να εντάξουν την ιστορία αυτή. Είναι τόσο δυνατό story  που  σίγουρα θα  κάνει το μπαμ στα ελληνικά τηλεοπτικά χρονικά. Stay tuned..

Silvia (Marion Aguilera) Pepa (Laura Sánchez)
The Antena 3 show 'Los Hombres de Paco', has made its long awaited return on the 6th of January.
Again for those who aren't familiar with this show, 'Los Hombres de Paco' is set around a police force, featuring Paco and his family and friends, as well his colleagues at the police station.
The lesbian relationship involves Pepa and Silvia who are linked through Paco and the rest of his family.
The chemistry between the two actresses has been great to watch and certainly made for pleasurable viewing, not only are they attractive but they seemed to portray well rounded characters. The writers didn't simply throw these two together, they had them follow the whole process of Silvia's denial and Pepa's frustration at feeling like she was falling for someone she ultimately couldn't have.
Their relationship worked slowly and confidently, building to something quite special in TV land, and as a result it has gained fans from various countries around the world.

Hasta la victoria siempre

Quote    Reply   

kokkines

Παλιά καραβάνα

#29 [url]

Dec 4 09 9:30 AM

THE L WORD BOARD GAME

Image Hosted by ImageShack.us
.
The L Word Board Game
You know you always wanted to run The Planet. The Planet's current owner is kicking off her heels and taking a well-deserved vacation. She's looking for a protégé, someone ruthless, brilliant and sexy enough to take over while she's gone and maybe, just maybe, become co-owner of the hottest nightspot this side of, well, the planet. Have you got the jewels to be a club owner, or will some other backstabbing tramp beat you to it? Will Luck Be A Lady or will you be the Loneliest Number? Age 18 and up. Players 2 - 6.
• 14 Character Playing Pieces of your favorite L Word cast
• Ages:18 and up
• Truth and Dare Draw cards
• Rule book and die
• Play money

Σαν παιχνίδι, μας αποδέχονται δηλαδή και στην Ελλάδα;

Ιερό και μέκκα ...

Quote    Reply   

risko

Τίποτα δεν πέφτει κάτω

#30 [url]

Dec 5 09 3:45 AM

Αμέ. Αν είσαι στιλ Μπάρμπι σίιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιγουρα!
Αν φέρεις κατά του Action Man σε βλέπω να κουρεύεις το γκαζόν!

Quote    Reply   
Remove this ad

mafalda

Στα μπουσουλίσματα

#31 [url]

Mar 6 10 10:14 AM

Ναι.. η Μπετ ειναι λιγο ξενερωτη. Η Σειν εντυπωσικακη και τραβηχτικη οσο δεν παει.., η Τζενυ πολυ μωρουδε σταιλ, και ειναι σπαστικο να της πανε οολα στραβα! (αλλο που ταυτιζεσαι μαζι της). Η δικια μου αγαπημενη ειναι η Μαρινα. Μολις μπηκα στη τριτη σεζον και δεν εχει εμφανιστει :Ρ

Παντως τοσο τελεια ομορφες που ειναι ολες τους, σιγουρα δεν καθρεφτιζουν κατι καθημερινο.. ισως αυτο μου τη σπαει λιγο (και αυτο με εθιζει επισης).

Quote    Reply   

kokkines

Παλιά καραβάνα

#32 [url]

Mar 6 10 10:24 AM

Καλέεεε η Μπετ ξενέρωτηηη;;;
Η Τζένι είναι κακούργα παιδί μου, τι στραβά της πάνε όλα λες; Κάτσε να δεις και τις συνέχειες της... Φτου σκόρδα!
Η Μαρίνα εμφανίζεται και σε άλλο κύκλο, αλλά για λίγο.

Ιερό και μέκκα ...

Quote    Reply   

kokkines

Παλιά καραβάνα

#33 [url]

Mar 7 10 12:56 AM

Sorry girls, μα πως μου ξέφυγαν τα πιο παιχνιδιάρικα μάτια της σειράς;;;;;;
Την  Kate εννοώ όχι την Tina, μην μπερδευτείτε...

Ιερό και μέκκα ...

Quote    Reply   

roula

Τίποτα δεν πέφτει κάτω

#40 [url]

Oct 14 10 10:40 AM

Quote    Reply   
Remove this ad
Add Reply

Quick Reply

bbcode help